Game Garaj Slayer R9t 5070 C1 Ekranda Leke Çıkmıyor



Hepsiburada üzerinden gamegaraj satıcısından aldığım AMD Ryzen işlemcili masaüstü bilgisayar 18 Şubat’ta tarafıma teslim edildi ancak ürün baştan itibaren arızalı çıktı. Bilgisayarı kullanmaya başladığımda kasanın vidalarının tam olarak takılmadığını gördüm, ayrıca kısa süre içinde USB arızası yaşam...

Gamegaraj’dan yaklaşık 1 hafta önce Antalya adresime bir şarj aleti siparişi verdim. Ancak kargom sistemde Düzce’ye gönderilmiş görünüyor ve ürün bana hala teslim edilmedi. Siparişi özellikle Antalya’ya vermeme rağmen kargonun alakasız bir lokasyona yönlendirilmiş olması sebebiyle ciddi mağduriyet y...

Game Garaj üzerinden 23 Aralık tarihinde bir ürün için sipariş verdim, daha sonra siparişi iptal ettim ve 26 Aralık’ta tarafıma e-posta ile iade işleminin onaylandığı bildirildi. Toplam 62.700 TL tutarındaki bu siparişe ait sipariş numaram GG003495070187’dir. 30 Aralık tarihinde mobil bankacılık he...


Gamegaraj üzerinden Slayer R9T 5070 model laptop için 71.000 TL tutarında bir sipariş verdim. Ancak ürünü teslim almadan hemen sonra, aynı gün içinde ...

Game Garaj’dan 22.08.2025 tarihinde GG003158680313 numaralı siparişimle Game Garaj Slayer R9T-5050 AMD Ryzen 9 7845HX RTX5050 16" 180Hz QHD FreeDOS Oyuncu Laptop aldım. Ancak ürünü bana ulaşmadan, kargo sürecindeyken iade talebinde bulundum. Buna rağmen iade işlemi hemen gerçekleşmedi ve ürünün mağa...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 252.7 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 356.7 mm |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Kalınlık | 24.8 mm |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 16 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 9 |
| İşlemci Markası | AMD |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 64 MB |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 610M |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.30 GHz |